Dobry Band

Kontakt:
+48 692 226 017
db


Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do naszej nowej strony internetowej. Pragniemy Państwu przedstawić aktualny skład naszego zespołu na nowej stronie. Przez ostatnie lata w naszym zespole występowali muzycy, którzy przyczynili się do tego, iż zespół mógł się rozwijać i stale podnosić swój poziom artystyczny. Niektóre osoby, które współpracowały wcześniej z zespołem, aktualnie również występują z nami w zależności od zapotrzebowania klienta i charakteru danej imprezy, ponieważ zespół może wystąpić już od małego składu już 3 - 4 osób, jak również w składzie 8 – osobowym.

W jakim składzie zespół występuje na danej imprezie to zależy od samego klienta. Aktualny skład tworzy czterech muzyków i dwie wokalistki. Podstawowym optymalnym składem jest kwintet (5 – osób). Jeśli gramy duże imprezy skład zwiększamy do 6 – 8 osób. W każdym możliwym składzie zespół prezentuje wysoki poziom artystyczny. Zespół muzyczny „DOBRY BAND” istnieje na rynku w Polsce ponad 12 lat. Przez te wszystkie lata występował na prestiżowych imprezach. Wcześniejsza nazwa zespołu „A-TEST” BAND, który współpracował ze znaną warszawską agencją artystyczną. Zespół „Dobry - Band” występuje na różnych imprezach w kraju obsługując m.in.: eventy, śluby, studniówki, dyskoteki, zabawy, koncerty, rauty, bankiety, wszelkie inne uroczystości rodzinne itp.
Posiadamy bardzo różnorodny i bogaty program dostosowany na daną imprezę.

Obsługujemy międzynarodowe imprezy rodzinne! Występujemy razem na wszelkich imprezach u boku znanych artystów polskiej estrady. Współpracujemy z różnymi agencjami artystycznymi na terenie całego kraju. Trzon zespołu tworzy 5 osób doświadczonych muzyków, którzy przez wiele lat występowali w kraju i za granicą kraju. Leaderem zespołu Dobry Band jest jego założycielem Dariusz Lewandowski, który prowadził wcześniej zespół muzyczny ex „A – Test” oraz „Oki – Doki”, jak również zespół „Music Lovers”.


Aktualny skład zespołu „DOBRY BAND”

Darek – wokalista, pianista. Leader i manager zespołu.Magda – wokalistkaBartek – gitarzystaArek – basista, wokalistaPiotrek – perkusistaWiesiek – saksofonista
W zależności od wyboru składu współpracują z nami:

Iwona – wokalistkaKarolina – wokalistkaMichał – wokalista, gitarzystaRobert – wokalista, gitarzysta  • Paweł Puchalski – wokalista – muzyk – Show Man
  • Profesjonalni Saxofoniści – Miłosz Wekka, Łukasz Staniszewski
  • Znany i znakomity show Man DJ - STARSKY TEAM (JACEK STARSKY)!

Przyjaciele i współpracownicy zespołu:

  • Dariusz Gremblewski – właściciel „Gościńca For You”, „Blue Moon” oraz „Karczmy Kujawskiej”
  • Mariusz Stołowski – właściciel agencji weselnej Goldi Art - muzyka, film, fotografia, realizator dźwięku
  • Łukasz Sochowski – animator kultury w TVP Polska
  • Ziętara Tomek – (Estrada Mobilna – profesjonalne nagłośnienie imprez)
  • Ziętara Michał – (Estrada Mobilna – profesjonalne nagłośnienie imprez)
  • Jurek Paterski – „CC CLUB COUNTRY”

Zespół muzyczny „DOBRY - BAND” występuje od wielu lat począwszy od roku 2003 w składzie od 5 do 6 osób na prestiżowych imprezach w całym kraju, co powoduje, iż po każdym swoim występie pozyskuje sobie nowych klientów do obsługi różnych imprez. Rzetelność i odpowiedzialność jest priorytetem zespołu. Jednocześnie zespół muzyczny cały czas pracuje nad nowym programem, by aktualizować obecne trendy na rynku.

Jesteśmy otwarci, kreatywni, dobrze zorganizowani, solidni i rzetelni. Lubimy swoją pracę, dlatego dajemy z siebie wszystko, by każdy z klientów był zadowolony i mile nas wspominał.

Zapraszamy Państwa do współpracy, a my wam zagwarantujemy niezapomniane chwile spędzone podczas naszego występu!

Jeśli jesteś zdecydowany zapraszamy do rozmowy z nami pod numer telefonu:
692 – 226 – 017 Darek – menedżer i leader zespołu