Dobry Band

Kontakt:
+48 692 226 017
db


Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do naszej nowej strony internetowej. Pragniemy Państwu przedstawić aktualny skład naszego zespołu na nowej stronie. Przez ostatnie lata w naszym zespole występowali muzycy, którzy przyczynili się do tego, iż zespół mógł się rozwijać i stale podnosić swój poziom artystyczny. Niektóre osoby, które współpracowały wcześniej z zespołem, aktualnie również występują z nami w zależności od zapotrzebowania klienta i charakteru danej imprezy, ponieważ zespół może wystąpić już od małego składu już 3 - 4 osób, jak również w składzie 8 – osobowym.

W jakim składzie zespół występuje na danej imprezie to zależy od samego klienta. Aktualny skład tworzy czterech muzyków i dwie wokalistki. Podstawowym optymalnym składem jest kwintet (5 – osób). Jeśli gramy duże imprezy skład zwiększamy do 6 – 8 osób. W każdym możliwym składzie zespół prezentuje wysoki poziom artystyczny. Zespół muzyczny „DOBRY BAND” istnieje na rynku w Polsce ponad 12 lat. Przez te wszystkie lata występował na prestiżowych imprezach. Wcześniejsza nazwa zespołu „A-TEST” BAND, który współpracował ze znaną warszawską agencją artystyczną. Zespół „Dobry - Band” występuje na różnych imprezach w kraju obsługując m.in.: eventy, śluby, studniówki, dyskoteki, zabawy, koncerty, rauty, bankiety, wszelkie inne uroczystości rodzinne itp.
Posiadamy bardzo różnorodny i bogaty program dostosowany na daną imprezę.

Obsługujemy międzynarodowe imprezy rodzinne! Występujemy razem na wszelkich imprezach u boku znanych artystów polskiej estrady. Współpracujemy z różnymi agencjami artystycznymi na terenie całego kraju. Trzon zespołu tworzy 5 osób doświadczonych muzyków, którzy przez wiele lat występowali w kraju i za granicą kraju. Leaderem zespołu Dobry Band jest jego założycielem Dariusz Lewandowski, który prowadził wcześniej zespół muzyczny ex „A – Test” oraz „Oki – Doki”, jak również zespół „Music Lovers”.


Aktualni muzycy „DOBRY BAND”

Dariusz Lewandowski – muzyk - wokalista – leader zespołu grający na instrumentach klawiszowych, akordeonie, gitarze basowej i perkusji z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Współpracował z wieloma profesjonalnymi muzykami. Dodatkowo występuje również, jako bar pianista wykonując znane evergreeny indywidualnie lub w duecie ze skrzypkiem oraz wraz z polskim Elvisem Presleyem Jackiem Zaborowskim. Jest menedżerem zespołu oraz świetnym organizatorem.


Maciej Wróblewski – znakomity muzyk - perkusista. Współpracował przez wiele lat ze znanymi artystami sceny polskiej, grający każdy rodzaj muzyki. Występuje w formacjach jazzowych, rockowych, rozrywkowych i gra każdy rodzaj muzyki. Jest również znakomitym muzykiem sesyjnym. Szczególnie, jako perkusista jest bardzo polecanym i sprawdzonym muzykiem.Jarosław Nadolny - wokalista - showman - gitarzysta. W repertuarze posiada światowe evergreeny. Współpracuje również z zespołem The King - Elvis Show. Współpracował z wieloma zespołami rozrywkowymi na terenie kraju i za granicą.Monika Gniadkiewicz – podstawowa wokalistka zespołu, bardzo utalentowana, jej atutem jest show sceniczny. Współpracowała z wieloma formacjami muzycznymi z Bydgoszczy i Warszawy.

W zależności od wyboru większego składu dodatkowo współpracują z nami:

Iwona Jasińska – Hulisz – profesjonalna wokalistka ze znakomitymi walorami głosowymi. Posiada wykształcenie muzyczne jako zawodowa wokalistka. Znakomicie śpiewająca covery znanych gwiazd z Polski i ze świata. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne. Nie tylko śpiewa repertuar rozrywkowy, ale również jazz, poezję śpiewaną oraz klasykę.Karolina Stanisławska - Mucha (Keri) – zawodowa wokalistka. Ukończyła gdyńską uczelnię artystyczną na wydziale wokalnym. Posiada w swoim repertuarze znane evergreeny jak również inne znane przeboje polskie i światowe. Jest ambitną wokalistką, zawsze przygotowaną perfekcyjnie do każdego występu zarówno pod względem artystycznym i wizualnym.Michał Witkowski – muzyk – wokalista, grający na gitarze z wielkim doświadczeniem scenicznym w kraju. Przez wiele lat współpracował z wieloma formacjami muzycznymi i koncertował w Polsce. Jest świetnym gitarzystą wykonującym każdy rodzaj muzyki. Współpracował z wieloma muzykami i zespołami muzycznymi. Jest także realizatorem dźwięku, obsługuje profesjonalnie nagłośnienia plenerowe i sceniczne.Jan Skwarczyński – najbardziej doświadczony profesjonalny muzyk – wokalista z wielkim doświadczeniem krajowym i międzynarodowym – grający na gitarze bas, gitarze, skrzypcach. Współpracował z muzykami ze znanego telewizyjnego programu „Jaka To melodia” pod kierownictwem znakomitego gitarzysty Zbigniewa Kaute. Jest znanym i szanowanym muzykiem współpracującym z wieloma artystami.Łukasz Staniszewski – młody, utalentowany saksofonista.Robert "Myca" Kowalski – znakomity wokalista, wykonujący utwory zespołu U2, Stinga, itp. Współpracował z wieloma znanymi zespołami, m.in. De Luzers i Kolorowe Mikrofony.  • Paweł Puchalski – wokalista – muzyk – Show Man
  • Profesjonalni Saxofoniści – Wiesław Mekka, Miłosz Wekka
  • Znany i znakomity show Man DJ - STARSKY TEAM (JACEK STARSKY)!

Przyjaciele i współpracownicy zespołu:

  • Dariusz Gremblewski – właściciel „Gościńca For You”, „Blue Moon” oraz „Karczmy Kujawskiej”
  • Mariusz Stołowski – muzyk i menedżer zespołu „Goldi Band”
  • Ziętara Tomek – (Estrada Mobilna – profesjonalne nagłośnienie imprez)
  • Ziętara Dariusz – (Estrada Mobilna – profesjonalne nagłośnienie imprez)
  • Rodosław Chowaniec – (Estrada Mobilna – oświetlenie scenicze oraz sal)
  • Łukasz Sochowski – z zespołu muzycznego „Socho – Band”
  • Jurek Paterski – „CC CLUB COUNTRY”

Zespół muzyczny „DOBRY - BAND” występuje od wielu lat począwszy od roku 2003 w składzie od 5 do 6 osób na prestiżowych imprezach w całym kraju, co powoduje, iż po każdym swoim występie pozyskuje sobie nowych klientów do obsługi różnych imprez. Rzetelność i odpowiedzialność jest priorytetem zespołu. Jednocześnie zespół muzyczny cały czas pracuje nad nowym programem, by aktualizować obecne trendy na rynku.

Jesteśmy otwarci, kreatywni, dobrze zorganizowani, solidni i rzetelni. Lubimy swoją pracę, dlatego dajemy z siebie wszystko, by każdy z klientów był zadowolony i mile nas wspominał.

Zapraszamy Państwa do współpracy, a my wam zagwarantujemy niezapomniane chwile spędzone podczas naszego występu!

Jeśli jesteś zdecydowany zapraszamy do rozmowy z nami pod numer telefonu:
692 – 226 – 017 Darek – menedżer i leader zespołu